top of page

WHAT'S NEW

מה חדש ב TAKEN+ | תיקים בעבודת יד

קולקציית הרשת

אולי לא ידעתם, אבל חלק גדול משלטי החוצות הענקיים הם בעצם יריעות של שמשונית מחוררת. למה מחוררת? כי דמיינו יריעת פלסטיק של 500 מ' שמקבלת פתאם משב רוח רציני.. היא תקבל אפקט מפרש וזה עלול לא להיגמר טוב. ומי המרוויח הכי גדול מהסיפור הזה? – אנחנו. כי הרשתות האלה הן הדבר הכי מיוחד ומגניב בסביבה. טיפה שקופות, טיפה יותר אלסטיות מהשמשונית האטומה ואפשר לעשות איתן דברים מהממים.

אז זו הקולקצייה שאנחנו עכשיו מפתחים. היא תכלול פאוצ'ים הורסים, תיקי איפור או קייס לפיצ'עפקס לתיק, או קלמר, או קייס לדרכונים. מדהים שכל אחד מוצא להם את השימוש שלו.

 

בכל מקרה, הכל בעבודה. תשארו בסביבה.

רכבת.png

שלטי הרכבת הקלה... בדרך למתפרה

טוב, אם אתם חיים בגוש דן ובמיוחד בתל-אביב, את השלטים האלה לא צריך להציג לכם... עם כל הקידוחים והחפירות לפעמים אנחנו לא רואים את הסוף, אבל היי, הרי יום אחד יסעו פה רכבות ולא נבין איך אפשר היה לחיות פה אחרת, וכשזה יקרה- איזה כיף אם יהיה לנו תיק שעשוי מאחד השלטים פה בשכונה? פיס שהוא גם סנטינמנטלי וגם מלא רגישות סביבתית. בקיצור, לא יכולנו לתת לשלטים האלה להיזרק ולהפוך לפסולת מזהמת ואנחנו עובדים על קולקציית תיקים שניצלו מאתרי הבנייה ברחבי תל אביב. יהיה סופר מגניב. תישארו בסביבה!

**תודה רבה לחברת נת״ע על תרומת שלטים אלה למיחזור עם סיום השימוש בהם!

ברבי.png

קולקציית שלטי ברבי יצאה לדרך!

זה היה הקיץ של ברבי. הבובה הזקנה נתנה את הקאמבק של החיים שלה עם הסרט הכי מדובר השנה וכל העולם נצבע בורוד. גם אצלנו בישראל הקטנה, על קיר ענק אחד באיילון נתלה שלט עצום בגודלו לקידום הסרט, וזו היתה בשבילנו הזדמנות להצטרף לחגיגה העולמית ולדאוג שהשלט הזה יהפוך למוצרים חדשים ומרגשים, ולא ייזרק ויזהם

אז הנה כבר העלנו לאתר החדש שלנו תיקי כתף ופאוצ'ים בצבעי ורוד לבן ותכלת והם לגמרי יכולים להיות שלכם. כל אחד - יחיד ומיוחד ביקום. תהנו

bottom of page