top of page

תקנון חנות

 1. הנך מתבקש לקרוא תקנון זה במלואו ובעיון, כתנאי מוקדם להתקשרות בין הצדדים

 2. החנות משמשת לרכישת מוצרים על ידי ציבור הגולשים באינטרנט בישראל ורשאים לרכוש בה בני 18 ומעלה, בעלי תא דואר אלקטרוני ברשת האינטרנט בישראל ובעל כתובת מגורים בישראל, אשר ברשותם כרטיס אשראי תקף בישראל.

 3. תנאי מוקדם לתוקף זכייתו של משתתף ברכישה הוא אישור חברת כרטיסי האשראי לעיסקה ולגביה.

 4. גלישה בחנות ו/או רכישת המוצר ו/או שירות המוצעים למכירה בה, מהווה את הסכמתך לקבל ולנהוג על פי הוראות התקנון, לפיכך אם אינך מסכים לתנאי מתנאי תקנון זה, הנך מתבקש לא לעשות כל שימוש בחנות.

 5. המחיר הינו כולל מע"מ אלא אם צויין מפורשות אחרת.

ביצוע רכישה דרך האתר

במכירה רגילה מוצעים למכירה כמות מוגבלת של מוצרים במחיר קבוע מראש. הליך המכירה יתבצע בתנאים כדלקמן

 1. החנות תציג רשימת מוצרים לרבות כל הפרטים אודות המוצר או השירות המוצע למכירה ואת המחיר כפי שנקבע מראש, המכירה הינה עד גמר המלאי.

 2. לאחר הוספת המוצרים המבוקשים ל"עגלת הקניות" ימשיך הקונה בעמוד "עגלת הקניות" ל"אישור קנייה" ושם ימלא את פרטיו המלאים ולאחר מכן יסתיים הליך הקנייה האינטרנטי.
   

החלפת מוצר

 1. החלפת מוצר באמצעות חשבונית תוך 14 ימים בלבד. החזר כספי יינתן כחוק תוך 7 ימי עסקים בלבד, מעל סכום קנייה של 50 ₪, החזר כספי יינתן לפי אמצעי התשלום בו הלקוח שילם. 

 2. במקרה של החלפת/החזרת המוצר, יחוייב הלקוח בעלות מלאה של דמי המשלוח.

 3. הזיכוי הינו אישי ולא ניתן להעברה או למכירה.

 4. החלפת פריט בשווי ערכו בעת ההחלפה.

 

ביטול הזמנה

 1. ככלל הלקוח רשאי לבטל את העיסקה* בכפוף ובהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן התשמ"א 1981 (להלן החוק: http://www.consumers.org.il/category/deal-annulment-regulations)

 2. ניתן לבטל רכישת מוצר 14 יום מיום קבלת המוצר, הביטול יעשה אך ורק בהודעה שתשלח בכתב ו/או באמצעות הדואר האלקטרוני ישירות אל החנות.

 3. במקרה של ביטול העיסקה יחוייב הלקוח בשיעור של 5% אך לא למעלה מ-100 ש"ח, בהתאם להוראות החוק.

 4. אם סופק המוצר ללקוח, חלה על הלקוח חובת החזרת המוצר אל החנות עצמה. מוסכם כי הלקוח יחזיר את המוצר באריזתו, שלם וללא פגיעה ו/או נזק ו/או פגם מכל מין וסוג שהוא.

 5. מוסכם בין הצדדים כי הלקוח יחוייב בתשלום מלא בגין דמי משלוח, וזאת במידה והמוצר כבר נשלח ללקוח.

 6. החנות תהא רשאית לבטל עיסקה או מכירה כולה או חלקה במקרים הבאים:
  א. נפלה טעות קולמוס, בין אם במחיר המוצר ובין אם בתיאור המוצר.
  ב. במקרה של כוח עליון, פעולת מלחמה, איבה, טרור ו/או כל דבר אחר אשר ימנע המשך ביצוע מכירה תקין.
  ג. הודעה על ביטול המכירה תימסר לקונים בטלפון ו/או בדואר אלקטרוני לכתובת אשר צויינה בדף ההרשמה.

 7. במקרה ואזל המוצר מהמלאי לאחר שהתבצעה הזמנה, רשאית החנות לבטל את המכירה ו/או להציע מוצר חלופי שווה ערך. הודעה על ביטול כאמור תיעשה בכתב או בטלפון.

* מקרים בהם לא ניתן לבטל עסקה: http://www.consumers.org.il/category/cases-for-no-annulment-rights

 

אספקת המוצרים

 1. החנות תדאג לאספקת המוצר שהוזמן באתר לכתובת כפי שהוקלדה על ידי הלקוח בדף ההרשמה, תוך המועד הנקוב בדף המכירה של המוצר, אלא אם צויין מפורשות אחרת ולאחר אישור של חברת האשראי על העסקה.

 2. החנות ו/או הספקים לא יהיו אחראים לאיחור בביצוע אספקת המוצר במקרים הבאים:
  א. כוח עליון ומבלי לפגוע בכלליות האמור לעיל, מלחמה, פעולות איבה, מצבי חירום ונזקי טבע.
  ב. שביתה אצל החברות להובלת המוצרים.

 3. זמני אספקת המוצרים ו/או השירותים כפי שאלה מצויינים בדף המכירה כוללים רק ימי עסקים קרי, יום א-ה לא כולל שישי שבת , ערבי חג וימי חג.

 

דמי משלוח

 1. דמי המשלוח אינם כלולים בעלות המוצר. אם ברצונו של הלקוח להזמין משלוח הוא יעשה זאת בעמוד "עגלת הקניות" שם ימצא מחיר ליד כל סוג משלוח, מחיר זה יתווסף לסכום הסופי לתשלום.

 2. במכירה בתשלומים רשאית החנות ו/או הספק לגבות את דמי המשלוח בתשלום הראשון.

 3. הלקוח יהיה רשאי לאסוף את המוצר ישירות מהחנות וזאת בתיאום מראש עם החנות.

 4. מוסכם כי במקרה של איסוף ע"י הלקוח לא יגבו מהלקוח דמי משלוח.

שירות לקוחות

כל שאלה או בירור לגבי המוצרים המוצגים באתר לרבות מידע על שימוש נכון במוצר ולפרטים ובירורים באשר לחנות ופעילותה, ניתן לפנות אל:

טלפון: 0528000217

דוא"ל: office@takenplus.co.il

 

כללי

 1. התמונות המוצגות באתר הן להמחשה בלבד ואינן מחייבות את החנות. אך מוסכם כי תעשה כמיטב יכולתה כדי להציג את התמונה המדוייקת בפני לקוחותיה וכן תגבה בהסברים ותיאורים שישלימו את המידע כמה שניתן.

 2. מוסכם ומובהר כי המוצרים הנמכרים בחנות הינם ממוחזרים ועשויים משלטי חוצות משומשים ועל כן פגמים וסימנים כלשהם על גבי החומר מהווים חלק מהמוצר ולא ייחשבו כתקלה או אי תקינות של המוצר. כך גם סגנון התפירה על גבי חומר השמשונית, ממנו עשויים התיקים. חיזוקי חוטים ותפירה גסה - הינם חלק מאופיו של המוצר ותיאורם זה מפורט בתיאור המוצר בחנות עוד בטרם הרכישה.

 3. החנות ו/או מי מטעמה לא יהיו אחראים ולא ישאו בכל נזק ישיר, עקיף, תוצאתי או מיוחד שנגרם למשתמש או לצד שלישי, כתוצאה משימוש באמצעות האתר .

 4. הנהלת החנות רשאית לעדכן את מחירי המוצרים באתר ואת תעריפי המשלוחים מעת לעת ובלא הודעה מוקדמת. 

 5. אייקונים (ICONS) כל מידע ו/או תצוגה המופיעים באתר, לרבות גרפיקה, עיצוב, הצגה מילולית , סימני מסחר, סימני לוגו לרבות עריכתם והצגתם באתר, הנם בבעלותה הבלעדית של החנות.

 6. אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, לפרסם או להשתמש בכל דרך אחרת בתכנים המופיעים באתר, לרבות סמלי מסחר, תמונות וטקסטים, אלא אם כן ניתנה הסכמה בכתב ומראש מטעם החנות.

 7. אין להעתיק ולהשתמש, או לאפשר לאחרים להשתמש בתכנים מתוך האתר, לרבות באתרי אינטרנט אחרים, בפרסומים מקוונים, דפוס וכו', לכל מטרה אחרת.

 

שימוש במידע

 1. הנהלת החנות תהיה רשאית לעשות כל שימוש במידע הנדרש לה לצורך מתן השירותים המבוקשים על ידי הלקוח, לרבות לצורך הטיפול בהזמנות לרכישת המוצרים.

 2. הנהלת החנות אוספת מידע על היקף השימוש באתר, תדירות, מקורות הגישה וכו' ולצורך כך משתמשת בכלים שונים העומדים לרשותה. עיבוד המידע נועד לצורך מחקר ובקרה ואינו מזהה את הלקוח באופן אישי.

bottom of page